Industriada

12. raz spotkaliśmy się na Szlaku – 11 września 2021! 

XII edycja INDUSTRIADY za nami! Dlatego z tego miejsca, chcemy podziękować WSZYSTKIM zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie INDUSTRIADY w Szybie Maciej w Zabrzu.

 

Dziękujemy Zarządowi Przedsiębiorstwa Górniczego DEMEX sp. z o. o. za zaufanie oraz współpracę podczas planowania i przeprowadzania wydarzenia. W sposób szczególny dziękujemy także pracownikom zaangażowanym w obsługę naszych Gości, a także naszym Przewodnikom za organizację turystyki w dniu wydarzenia.

 

Nie sposób pominąć także w podziękowaniach naszych Partnerów, bez których program INDUSTRIADY nie byłby tak ciekawy i pasjonujący dla naszych Gości - Pan Korek, Studio Maciej, OTOT Teatr oraz MDK2 Zabrze.

 

A przede wszystkich chcemy podziękować Wam - wszystkim 2124 Uczestnikom naszego pomarańczowego święta za to, że byliście z nami, aktywnie uczestniczyliście we wszystkich atrakcjach, a dzięki temu sprawiliście, że to wydarzenie było jeszcze ciekawsze!

 

Dziękujemy za wszystko i do zobaczenia za rok!

Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki - Organizator INDUSTRIADY w Szybie Maciej

 

industriada 01

industriada 02

industriada 03

 

 

  

Z archiwum INDUSTRIADY ... - już wkrótce!

Mając na uwadze ochronę Państwa danych osobowych i dbając o Państwa prywatność, zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności przetwarzania danych osobowych